PegPerego Ducati Mini Evo 25W trojkolka červená

Kód: IGMD0007
Značka: PegPerego
€119 –16 %
IGMD0007 Mini Ducati light
€119 –16 % €99 €82,50 bez DPH
Posledný kus na sklade
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Ducati Mini EVO elektrická motorka pre deti so svetlami a zvukmi od Peg Perego

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Ducati Mini EVO, maximálna zábava! Elektrická motorka pre deti so svetlami a zvukmi.

Nikdy nezabudnete na svoj prvý motocykel Ducati, najmä keď je tento špeciálny. Ducati Mini EVO ukazuje svoju mimoriadnu „EVOlution“ s ešte lepšími vlastnosťami. Svetlá, zvuky, melódie, klaksón a všetka bezpečnosť talianskych materiálov pre skvelú zábavu od 1. roku. Elektrický motocykel je napájaný 6V/4,5Ah/25Wh nabíjateľnou batériou.
 
Ducati Mini Evo

Svetlá a zvuky: naskočte, zábava začína! Zapnite elektrickú palubnú dosku tlačidlom ŠTART alebo stlačením plynového pedálu a budete ohromení!!

Okrem zapnutia LED svetla na prednom svietidle bude vaše dieťa tiež počuť hukot motora, ovládať klaksón a počúvať vopred nahrané melódie. 
 
Hodiny bezstarostnej hry zaručené Séria LED svetiel ukazuje, ako je batéria nabitá, takže môžete mať hru svojho dieťaťa pod kontrolou. Šetrič batérie navyše automaticky vypne vozidlo po 3 minútach nečinnosti.
 
Plyn a brzda v jednom pedále
Po stlačení pedálu ide motocykel rýchlosťou približne 3 km/h. Uvoľnením pedálu sa motocykel automaticky jemne zastaví.

Accelerator and brake in a single pedal
 
Pohon dvoch kolies
Tento elektrický motocykel jazdí rovnako ľahko na hladkých povrchoch, ako je betón, ako aj na trávnikoch, a to vďaka pohonu dvoch kolies, ktorý poskytuje väčší výkon a schopnosti zdolať svahy až do 5 %.
 
Široký polomer otáčania v stiesnených priestoroch Motocykel Peg Perego so svojím širokým polomerom otáčania zaisťuje nekonečnú zábavu doma aj v malých priestoroch. Maximálna prepravná hmotnosť: 15 kg.

Pohodlie a bezpečnosť
Zábava je ešte väčšia, keď je úplne bezpečná. Pýšia sa kolesami s tvarovaným dezénom, pohodlnými stupačkami a 2 zadnými kolesami, stabilita je zaručená aj v zákrutách.
 
Motocykel je napájaný batériou 6V/4,5Ah/25Wh a je dodávaný s nabíjačkou na nabíjanie priamo z vozidla cez konektor jack. Vozidlo je vybavené akumulátorom a nabíjačkou akumulátora. Pre optimálny výkon sa uistite, že pred prvým použitím nabíjate batériu aspoň 18 hodín a nie viac ako 24 hodín.
 

Dodatočné parametre

Kategória: 6V
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
nosnosť: 15kg
farba: čierna, červená
napätie: 6V
kapacita: 4,5Ah|25Wh
výkon: 25W
dobra hrania na batérii: 95min
jednotka: 2,7km/h
dvojka: nie je
spiatočka: 2,7km/h
rozmer balenia: 38,5 x 29 x 66,5
rozmer vozidla: 69 x 47,5 x 44
veková skupina: 1+