PegPerego John Deere Stake Side Trailer vlečka zelená

Kód: IGTR0941
Značka: PegPerego
€52 €43,33 bez DPH
Skladom >5ks
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Originálna Peg Perego vlečka pre 12V elektrické traktory John Deere Ground Force a Ground Loader.

Detailné informácie

Podrobný popis

John Deere Stake Side Trailer vlečka na elektrické autíčka PegPerego vhodná pre modely (Ground Force, Power Pull, Ground Loader).

 

Dvojkolesový príves John Deere Stake Side Side Trailer, ktorý je pripojený k traktoru John Deere Ground Loader, ponúka dostatok nákladného priestoru. Tento všestranný príves je ideálny na prepravu rôznych materiálov, od špiny a trosiek až po rezivo a kamene. S nosnosťou do 10 kg hravo zvládne aj tie najväčšie bremená.

Jednou z najlepších vlastností John Deere Stake Side Trailer je jeho dizajn s otvorenou stranou. Vďaka tomu je nakladanie a vykladanie hračkou, pretože materiály môžete jednoducho vysúvať a zasúvať bez toho, aby ste museli zápasiť so zatvoreným alebo ťažko otvárateľným prívesom. Navyše, otvorená strana vám umožňuje ľahko vidieť obsah prívesu, keď ste na cestách, takže môžete sledovať svoj náklad a uistiť sa, že je všetko v bezpečí.

Celkovo je bočný príves John Deere hodnotným doplnkom každého traktora John Deere s pozemným nakladačom. Jeho odolný dizajn, veľký nákladný priestor a jednoducho použiteľné funkcie z neho robia skvelú voľbu pre akúkoľvek prácu, ktorá si vyžaduje prevoz materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
nosnosť: 10kg
farba: čierna, zelená, žltá
výrobca: PegPerego, John Deere
rozmer balenia: 40 x 21 x 57,5
rozmer vlečky: 68,5 x 47,5 x 42