FAQ

  • Ako ovplyvňuje výkon autíčka jeho používanie?

Výkon autíčka nie je smerodajný údaj ohľadom maximálnej rýchlosti autíčka, všetky 12V a 24V autíčka od Peg Perego majú približnú maximálnu rýchlosť na prvom Prevodovom stupni okolo 4km/h a 8km/h na druhom prevodovom stupni.

Hlavný činiteľ toho aké stúpanie je autíčko schopné zvládnuť a akou rýchlosťou dokáže ísť závisí od niekoľkých ukazovateľov (v prípade 24V modelov je to až 17% stúpanie). Pre porovnanie Ötztalská ľadovcová strmá alpská cesta v Rakúsku idúca až do výšky 2830 m.n.m má priemerné stúpanie 11% pričom jeho maximálna hodnota na tejto trase je 13%, čiže schopnosť zdolávať 17% stúpanie v autíčku od Peg Perego je vcelku úctyhodné. Samozrejme výkon autíčka zásadne ovplyvňuje výdrž batérie. (Na značkách na Slovensku je stúpanie značené ako 12 percent no stúpanie môže byť niekedy 6 až 9 a priemerné stúpanie nášho.

  • Reklamácia tovaru.

Reklamácie sa snažíme riešiť v čo najkratšom čase, ak je reklamácia opodstatnená a diel máme skladom vybavenie reklamácie prebehne štandardne v priebehu dvoch týždňov. Aby sme mohli vašu reklamáciu čo najrýchlejšie vybaviť zašlite nám podrobne popísanú závadu na autíčku s fotografiou výrobného štítka, ktorý sa nachádza na autíčku a taktiež aj na krabici

  • Preco su auticka pomale?

Pomalé je relatívny pojem, čo je pre vás pomalé môže byť pre dieťa adrenalínový zážitok :-D, autíčka mávajú dve rýchlosti s tým, že druhý rýchlostný stupeň je z bezpečnostných dôvodov od výroby uzamknutý. Pomocou krížového šrobováku je možné tento druhý prevodový stupeň odomknúť, ak sa vám aj napriek tomu zdá autíčko pomalé môže sa taktiež jednať o vybitý alebo opotrebovaný akumulátor, neváhajte nás kontaktovať, my vás usmerníme tak, aby sme tento problém mohli spoločne vyriešiť.

  • Prečo nemáte autíčka na diaľkové ovládanie? Máte skúsenosti s takými dialkovym ovladanim?

Peg Perego momentálne neponúka autíčka na diaľkové ovládanie. V minulosti v portfóliu podobné modely boli, ale vedenie spoločnosti rozhodlo, že budú ponúkať autíčka, ktoré si môžu užívať najmä deti, čo v prípade diaľkového ovládania nie je úplne 100%.  Ak už vaše dieťa dovŕšilo tri roky môže bezpečne využívať produkty značky Peg Perego. Autíčka majú aj edukatívny charakter vďaka čomu je dieťa schopné si osvojiť základy vedenia automobilového vozidla už od útleho veku, čiže sa dá očakávať, že v budúcnosti nebude mať problém s vedením normálneho motorového vozidla.

  • Viete mi autíčko poskladať?

Zloženie autíčka patrí medzi služby, ktoré ponúkame, účtuje sa 20€ bez DPH za hodinu práce. Každé autíčko má inú dobu zloženia, ale v princípe väčšinu autíčok je možné zložiť za hodinu.

  • Poskytujete pre predajcov zľavy?

Zľavy ponúkame predajcom pri väčších odberoch autíčok, všetko je vecou individuálnej dohody, neváhajte nás telefonicky kontaktovať na čísle +421 949 609 819.