PegPerego Gaucho Sport 500W džíp zelený

Kód: IGOD0112
Akcia
Značka: PegPerego
€599 –22 % €464 €386,67 bez DPH
Posledný kus na sklade
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Novinka - dvojmiestný džíp od Peg Perego Gaucho Sport 12V v zelenej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinka roka 2022 od Peg Perega!

Gaucho Sport je elektrické dvojmiestne terénne vozidlo pre dobrodružné deti od 3 rokov. Jeho 12V/12Ah/150Wh nabíjateľná batéria poháňa dva 250W motory. Hrebeň riadenia pre presné a bezpečné riadenie, jedinečný pre Gaucho. Neobmedzené dobrodružstvo na ceste, tráve, prašných cestách, v prekonávaní 17% svahov a dokonca aj na piesku vďaka výkonným tlmičom na zadných kolesách, ktoré zaisťujú pohodlnú jazdu. Agilný a ľahko použiteľný, Gaucho Sport je vyrobený tak, aby vydržal, v súlade s filozofiou Peg Perego. Použitie vysoko kvalitných materiálov zaručuje odolnosť a extrémnu bezpečnosť.
 

Prístrojová doska je vybavená odnímateľným a prenosným FM rádiom. Audio konektor pre MP3 prehrávač (nie je súčasťou balenia).

Prístrojová doska s priehradkami na rukavice. Praktická rukoväť pre spolujazdca umožňuje bezpečné výlety v teréne!

Vysoké kolesá s tvarovaným dezénom ponúkajú skvelú trakciu pre bezpečnú jazdu v teréne, dokonca aj na štrku a nerovnom teréne, pre dobrodružstvá bez obmedzení! Výkonný pohon dvoch kolies umožňuje terénnemu vozidlu zdolávať svahy až do 17 %. Tlmiče zaisťujú hladký a pohodlný výlet aj v tom najdrsnejšom teréne.

Nastaviteľné spätné zrkadlá skutočne fungujú. Navyše ďalšie zložité detaily, ako je sieťované čelné sklo a anténa, robia vozidlo jedinečným. Rovnako ako v skutočnom vozidle, pevná tyč riadenia zaisťuje, že vaše dieťa nikdy nezostane uviaznuté, a zaisťuje presné a bezpečné riadenie.

Radiaca páka ponúka dve rýchlosti vpred (4 alebo 8 km/h) a jazdu vzad. Vyššiu rýchlosť je možné zablokovať, kým si dieťa nezvykne na jazdu.
Ak chcete ovládať vozidlo, jednoducho stlačte plynový pedál. Uvoľnením pedálu sa vozidlo automaticky jemne zastaví. Vozidlo funguje s batériou 12V/12Ah/150Wh. Batériu je možné dobíjať pomocou bežnej domácej zásuvky vo vozidle alebo mimo neho. Vozidlo je vybavené akumulátorom a nabíjačkou akumulátora.

Dodatočné parametre

Kategória: 12V
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
nosnosť: 60kg
farba: čierna, sivá, zelená
napätie: 12V
kapacita: 12Ah|144Wh
výkon: 500W
dobra hrania na batérii: 35min
jednotka: 3,9km/h
dvojka: 7,5km/h
spiatočka: 3,9km/h
rozmer balenia: 91 x 69 x 120,5
rozmer vozidla: 131 x 100 x 90
veková skupina: 3+